سئوالات متدول سم فروشی تهران

-منظور شما از مغازه سم فروشی تهران چیست؟

جابجایی اسباب و وسایل جهت مغازه سم فروشی منازل،در ادارات و سم فروشی بصورت تجاری.

-منظور شما از مشاوره حمل ونقل ویا مغازه سم فروشی تهران چیست؟

مشاوره حمل ونقل کالا پوششی است که مشاوره گربرای مقابل دریافت حق مشاوره متناسب با پوشش مشاوره ای ازمشاوره گذار،تعهد می کند که چنانچه کالای مورد مشاوره در جریان حمل ونقل و جابجاییبرای مواردی مثل واژگونی خودرو و منهدمشدن بار و آتش سوزی و یا تصادفات بار متوقف شده و تعیین خسارت میگردد.

3-سم فروشیی بار را مشاوره میکند؟

بله.هر نوع بار از زمان بارگیری تا زمان تحویل نزد ما مشاوره میباشد.

4-بطور کلی چند نوع مشاوره نامه داریم؟

وارداتی،صادراتی،ترانزیت وداخلی.

5-مشاوره نامه های مغازه سم فروشی تهران وارداتی چیست؟

کالا که از خارج وارد کشور می گردند تحت عنوان مشاوره نامه های وارداتی تحت پوشش مشاوره ای قرار می گیرند

6-مشاوره نامه های صادراتی چیست؟

کالاهایی که توسط صادرکنندگان جهت عرضه در بازار جهانی به خارج از کشور ارسال می گردد.تحت عنوان مشاوره نامه های صادراتی تحت پوشش مشاوره ای قرار می گیرند

7-مشاورهبرای مورد کالاهای ترانزیت چگونه است؟

کالاهایی که توسط سم فروشیی بصورت ترانزیت جابجا می شود،مشاوره می شوند.

8-جابجایی کالا در سم فروشیی چگونه انجاممیپذیرد ؟

جابجایی به صورت درون شهری،برون شهری،صادراتی،وارداتی و ترانزیت انجاممیپذیرد.

سم فروشیفروش سم حشرات در تهران و کلیه شهرستان ها مرغوب ترین و اصیل ترین نوع ها از انواع سم های مخصوص گل،گیاه،آفت ها,موجودات زنده و حشرات,میوه و...را در اختیار داشته که به توزیع مستقیم و بدون هیچ واسطه آن را به شما مشتریان عزیز میپردازد.مفتخریم با پیش از 15 سال سابقه کاری در کنار شما عزیزان وبده ایم و توانسته ایم بهترین ها را در اختیار شما بگذارییم.

سم ماده ای است که به دلیل مواد شیمیایی درون آن حتی در بعضی موارد بر اثر لمس کردن سموم مسموم یا حتی در مقادیری مه سم خطرنامی باشد موجب مر گ شود و در کل به بدن انسان و حیوانات آسیب میرساند،سلامتی را از بین میبرد.اثر سم می تواند موضعی باشد و یا بعد از عبور از پوست و وارد شدن به خون تاثیر خود را بگذارد.با در نظر گرفتن مقدار یا دزی که به بدن وارد شده می تواند کشنده باشد (دز مهلک) و یا همچنین صدمات جدی به بدن برساند (دز درمان) و یا کاملا بدون اثر باقی بماند (دز بی اثر).دزهایی که به انها اشاره شد حتی در مورد سم هایی با مواد شیمیایی یکسان اعتبار مطلق نداشته بلکه علاوه بر چگونگی مصرف به نوع موجود،سن و حساسیت موجود زنده بستگی دارند.برخی مواد کلا در دسته سم ها قرار نمیگیرند،ولی پس از ورود به بدن موجود زنده طی واکنش های پیچیده به ماده سمی تبدیل می شوند،مانند هگزامتیلن تترامین که غیرسمی است هنگامی که بدن انسان نفوذ کند تبدیل به فرمالدئید سمی میشود.

چگونه سم عمل می کند ؟

سم از طریق روش های گوناگون در بدن عمل می کند ؛ در برخی موارد وارد جریان خون شده،برخی از سم ها هم روی سلسله ی مرکزی اعصاب تاثیر گذاشته و باعث قطع شدن تنفس ضربان قلب و سایر فرایند های حیاتی زندگی می شود,درسته ای دیگر از سم ها نیز جاگزین اکیسژن موجود درخون شده از رسیدن اکسیژن به بافتها مانع میشوند خوردن سم یکراست روی مجراهای غذا تاثیر گذار است و حالات استفراغ،درد و معمولا اسهال را ایجاد میکند.حلال های سمی امکان دارد باعث سوختگی بسیار زیاد لبها،دهان و مری و معده و ایجاد کننده درد شدیدی در اندام های غذایی هم باشد.دسته بندی سموم چگونه است ؟ سموم به طور کلی به 5 دسته تقسیم میشوند : سمومی که بینهایت خطرناک هستند IA.سموم بسیار خطرناک IB.سمومی که در وسط قرار دارند به این معنی که نه بسیار خطرناک هستند,نه بسیار کم خطر II.سموم کمی خطرناک را به این نام میشناسند III.سموم بی خطر گروهی که UIII نام دارد.چرا باید سم خود را از ما تهیه کنید ؟ به چند دلیل : قیمت مناسب,تخفیفات فراوان و مختلف,مشاوره حرفه ای و رایگان,و همچنین یکی از مهمترین دلایل که باعث مقاوم سازی سوسک ها و حشرات میشود استفاده خود سر از سم های گوناگون است که باعث مقاوم سازی سوسک ها و حشرات میشود که مشکلات بسیاری رو با خود میاورد که در ادامه به ان ها خواهیم پرداخت.

مشکلاتی که مقاومت حشرات به سم به بار میآورد؟

  1. مقاومت به سموم در حشرات موجب بقای حشره در طبیعت و سرانجام ادامه خسارات اقتصادی و بهداشتی خواهد بود.
  2. موجب افزایش غلظت سم برای کنترل بهتر حشرات میشود و در نتیجه از نظر اقتصادی،بار مالی بیشتری برای شما دارد و آلودگی محیط زیست را هم بیشتر میکند.
  3. استفاده بیشتر از اندازه سموم موجب آلودگی محیط زیست شده و موجوداتی که هدف ما نیستند مانند حشرات مفید و موجوداتی که در سیر تکاملی جانوران و طبیعت نقش مهمی دارند را از بین خواهد برد.
  4. سمومی که استفاده میشود،وارد چرخه تغذیه انسان و حیوانات میشود و موجب ناهنجاری های گوناگون و بسیاری میشود.
  5. مقاومت به سموم,فرد را مجبور به کشف سموم جدید میکند که این مسئله از نظر مالی بسیار خوب نمیباشد.

در چه مواردی که میتوان از سم فایکام استفاده کرد؟

مگس : در آلودگی های ضعیف یک پیمانه و در آلودگی های شدید 2 پیمانه 15 گرمی فایکم را همراه با 50 تا 100 گرم شکر در 5 لیتر آب حل کنید و خوب بهم بزنید تا شکر کاملا حل شود و با این محلول مرکز تجمع مگس ها،دیوارها،اطراف پنجره ها و دور چراغ ها،چهار چوب درها،توری پنجره ها و محل جمع آوری زباله را سمپاشی کنید.فروشگاه سم

سوسک و عقرب:2 پیمانه 15 گرمی فایکام را در 5 لیتر آب حل کنید و با این محلول مخفی گاه های سوسک،راهروها،زیر زمین ها موتور خانه ها،انبارها،داخل گنجه ها،کانال ها،لوله های آب،درها و پنجره ها،زیر و پشت کابینت ها و وسایل آشپزخانه،پشت و زیر اتاق ها،داخل کشوها،توالت،دستشویی،داخل سوراخ های فاضلاب و هر جای دیگری را که مسیر حشرات یا محل زندگی آنها باشد به طورکامل سمپاشی کنید.در مورد عقرب اطراف پی ساختمان زیرزمین تمام نقاط ورودی و راهروها را سمپاشی کنید.مورچه وسایر حشرات خزنده :یک پیمانه 15 گرمی فایکام را در 5 لیتر آب حل کنید.با این محلول اطراف و داخل لانه مورچه و مسیر حشره را سم پاشی نمائید.

ساس:یک پیمانه 15 گرم در 5 لیتر آب.با این محلول تختخواب ها و شکاف های کف و دیوارهای محل خواب را سمپاشی کنید ولی سم را روی رختخواب نپاشید.

بید فرش :یک پیمانه 15 گرمی در 5 لیتر آب.روی فرش های آلوده و زیر آن ها را به طور ملایم سمپاشی کنید.

زنبور :یک پیمانه 15 گرمی در 5 لیتر آب.لانه زنبور و اطراف آن و همچنین محل عبور زنبورها را سمپاشی کنید.

پشه :یک پیمانه 15 گرمی در 5 لیتر آب.داخل و خارج ساختمان ها،جاهایی را که معمولا پشه روی آنها می نشیند،سمپاشی کنید.سطح دیوارها و سایر قسمت ها را بخوبی خیس کنید تا حدی که محلول سم روی دیوارها جریان پیدا نکند.

آفات انباری:یک پیمانه 15 گرمی در 5 لیتر آب.ابتدا انبار را خوب تمیز کنید و تمام ساختمان انبار را به استثناء قسمتهایی که مستقیما در تماس با مواد غذایی است سمپاشی نمائید.

:Published Date:7/23/2024 8:15:46 PM
تلفن تماس فوری سئوالات متدول سم فروشی تهران