سم فروشی ونک,مغازه سم فروشی ونک

سم فروشی ونک,مغازه سم فروشی ونک,سم فروشی ونک,مغازه سم فروشی ونک با در صد تخفیف مشاوره رایگان واحد فروش سم 09124198068 آقای نظام دوست سم فروشی,شبانه روزی مشاوران مجرب,سم فروشی محدوده ونک,مغازه سم فروشی محدوده ونک, سم فروشی منطقه ونک,مغازه سم فروشی منطقه ونک,سم فروشی,مغازه سم فروشی,سم فروشی برای محله شما,سم فروشی سم برای ساس و...سوسک,سم فروشی برای محله شما در ونک,سم فروشی سم برای ساس و...سوسک در ونک,سم فروشی با نرخ اتحادیه,مغازه سم فروشی در ونک,فروشگاه انواع سم در ونک,فروشگاه انواع سم برای منزل,مغازه سم فروشی برای منزل,سم فروشی ارائه کلیه خدمات تخصصی سم و سم فروشی تخصصی,فروشگاه انواع سم برای منزل در ونک,

سم فروشیفروش سم حشرات در تهران و کلیه شهرستان ها مرغوب ترین و اصیل ترین نوع ها از انواع سم های مخصوص گل،گیاه،آفت ها,موجودات زنده و حشرات,میوه و...را در اختیار داشته که به توزیع مستقیم و بدون هیچ واسطه آن را به شما مشتریان عزیز میپردازد.مفتخریم با پیش از 15 سال سابقه کاری در کنار شما عزیزان وبده ایم و توانسته ایم بهترین ها را در اختیار شما بگذارییم.

سم ماده ای است که به دلیل مواد شیمیایی درون آن حتی در بعضی موارد بر اثر لمس کردن سموم مسموم یا حتی در مقادیری مه سم خطرنامی باشد موجب مر گ شود و در کل به بدن انسان و حیوانات آسیب میرساند،سلامتی را از بین میبرد.اثر سم می تواند موضعی باشد و یا بعد از عبور از پوست و وارد شدن به خون تاثیر خود را بگذارد.با در نظر گرفتن مقدار یا دزی که به بدن وارد شده می تواند کشنده باشد (دز مهلک) و یا همچنین صدمات جدی به بدن برساند (دز درمان) و یا کاملا بدون اثر باقی بماند (دز بی اثر).دزهایی که به انها اشاره شد حتی در مورد سم هایی با مواد شیمیایی یکسان اعتبار مطلق نداشته بلکه علاوه بر چگونگی مصرف به نوع موجود،سن و حساسیت موجود زنده بستگی دارند.برخی مواد کلا در دسته سم ها قرار نمیگیرند،ولی پس از ورود به بدن موجود زنده طی واکنش های پیچیده به ماده سمی تبدیل می شوند،مانند هگزامتیلن تترامین که غیرسمی است هنگامی که بدن انسان نفوذ کند تبدیل به فرمالدئید سمی میشود.

چگونه سم عمل می کند ؟

سم از طریق روش های گوناگون در بدن عمل می کند ؛ در برخی موارد وارد جریان خون شده،برخی از سم ها هم روی سلسله ی مرکزی اعصاب تاثیر گذاشته و باعث قطع شدن تنفس ضربان قلب و سایر فرایند های حیاتی زندگی می شود,درسته ای دیگر از سم ها نیز جاگزین اکیسژن موجود درخون شده از رسیدن اکسیژن به بافتها مانع میشوند خوردن سم یکراست روی مجراهای غذا تاثیر گذار است و حالات استفراغ،درد و معمولا اسهال را ایجاد میکند.حلال های سمی امکان دارد باعث سوختگی بسیار زیاد لبها،دهان و مری و معده و ایجاد کننده درد شدیدی در اندام های غذایی هم باشد.دسته بندی سموم چگونه است ؟ سموم به طور کلی به 5 دسته تقسیم میشوند : سمومی که بینهایت خطرناک هستند IA.سموم بسیار خطرناک IB.سمومی که در وسط قرار دارند به این معنی که نه بسیار خطرناک هستند,نه بسیار کم خطر II.سموم کمی خطرناک را به این نام میشناسند III.سموم بی خطر گروهی که UIII نام دارد.چرا باید سم خود را از ما تهیه کنید ؟ به چند دلیل : قیمت مناسب,تخفیفات فراوان و مختلف,مشاوره حرفه ای و رایگان,و همچنین یکی از مهمترین دلایل که باعث مقاوم سازی سوسک ها و حشرات میشود استفاده خود سر از سم های گوناگون است که باعث مقاوم سازی سوسک ها و حشرات میشود که مشکلات بسیاری رو با خود میاورد که در ادامه به ان ها خواهیم پرداخت.

مشکلاتی که مقاومت حشرات به سم به بار میآورد؟

  1. مقاومت به سموم در حشرات موجب بقای حشره در طبیعت و سرانجام ادامه خسارات اقتصادی و بهداشتی خواهد بود.
  2. موجب افزایش غلظت سم برای کنترل بهتر حشرات میشود و در نتیجه از نظر اقتصادی،بار مالی بیشتری برای شما دارد و آلودگی محیط زیست را هم بیشتر میکند.
  3. استفاده بیشتر از اندازه سموم موجب آلودگی محیط زیست شده و موجوداتی که هدف ما نیستند مانند حشرات مفید و موجوداتی که در سیر تکاملی جانوران و طبیعت نقش مهمی دارند را از بین خواهد برد.
  4. سمومی که استفاده میشود،وارد چرخه تغذیه انسان و حیوانات میشود و موجب ناهنجاری های گوناگون و بسیاری میشود.
  5. مقاومت به سموم,فرد را مجبور به کشف سموم جدید میکند که این مسئله از نظر مالی بسیار خوب نمیباشد.

در چه مواردی که میتوان از سم فایکام استفاده کرد؟

مگس : در آلودگی های ضعیف یک پیمانه و در آلودگی های شدید 2 پیمانه 15 گرمی فایکم را همراه با 50 تا 100 گرم شکر در 5 لیتر آب حل کنید و خوب بهم بزنید تا شکر کاملا حل شود و با این محلول مرکز تجمع مگس ها،دیوارها،اطراف پنجره ها و دور چراغ ها،چهار چوب درها،توری پنجره ها و محل جمع آوری زباله را سمپاشی کنید.فروشگاه سم

سوسک و عقرب:2 پیمانه 15 گرمی فایکام را در 5 لیتر آب حل کنید و با این محلول مخفی گاه های سوسک،راهروها،زیر زمین ها موتور خانه ها،انبارها،داخل گنجه ها،کانال ها،لوله های آب،درها و پنجره ها،زیر و پشت کابینت ها و وسایل آشپزخانه،پشت و زیر اتاق ها،داخل کشوها،توالت،دستشویی،داخل سوراخ های فاضلاب و هر جای دیگری را که مسیر حشرات یا محل زندگی آنها باشد به طورکامل سمپاشی کنید.در مورد عقرب اطراف پی ساختمان زیرزمین تمام نقاط ورودی و راهروها را سمپاشی کنید.مورچه وسایر حشرات خزنده :یک پیمانه 15 گرمی فایکام را در 5 لیتر آب حل کنید.با این محلول اطراف و داخل لانه مورچه و مسیر حشره را سم پاشی نمائید.

ساس:یک پیمانه 15 گرم در 5 لیتر آب.با این محلول تختخواب ها و شکاف های کف و دیوارهای محل خواب را سمپاشی کنید ولی سم را روی رختخواب نپاشید.

بید فرش :یک پیمانه 15 گرمی در 5 لیتر آب.روی فرش های آلوده و زیر آن ها را به طور ملایم سمپاشی کنید.

زنبور :یک پیمانه 15 گرمی در 5 لیتر آب.لانه زنبور و اطراف آن و همچنین محل عبور زنبورها را سمپاشی کنید.

پشه :یک پیمانه 15 گرمی در 5 لیتر آب.داخل و خارج ساختمان ها،جاهایی را که معمولا پشه روی آنها می نشیند،سمپاشی کنید.سطح دیوارها و سایر قسمت ها را بخوبی خیس کنید تا حدی که محلول سم روی دیوارها جریان پیدا نکند.

آفات انباری:یک پیمانه 15 گرمی در 5 لیتر آب.ابتدا انبار را خوب تمیز کنید و تمام ساختمان انبار را به استثناء قسمتهایی که مستقیما در تماس با مواد غذایی است سمپاشی نمائید.

:Published Date:7/23/2024 7:17:44 PM
تلفن تماس فوری سم فروشی ونک,مغازه سم فروشی ونک